" Czytam z misiem"

"Czytam z misiem” 1 lutego bibliotekę szkolną odwiedzili uczniowie klasy I wraz z wychowawczynią Edytą Stępniewską i panią Justyną Kamińską. Nauczyciel bibliotekarz – Grażyna Podsiadlik zorganizowała dla dzieci zajęcia pt. ,,Czytam z misiem”. Małych czytelników powitał miś, który opowiedział dzieciom o księgozbiorze i przypomniał zasady obowiązujące wszystkich czytelników. Pierwszoklasiści obejrzeli wystawę książek, których bohaterami były misie. Pani Grażyna przeczytała jedną wybraną książkę. Po zajęciach bibliotecznych dzieci otrzymały pamiątkowe naklejki i zestawy książek do rodzinnego czytania w domu. Przeprowadzone zajęcia miały na celu zachęcenie dzieci do czytania książek i korzystania z biblioteki.